Zapobiegajmy pożarom

W dniu 05 grudnia br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi odbyło się wręczenie nagród laureatom Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom”.

Więcej…

 

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!

Informacje o kampanii - kliknij w obrazek powyżej

Więcej…

 

Pogadanka w ramach kampanii ,,Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!"

W dniu 13 listopada br. odbyła się kolejna pogadanka w ramach kampanii społecznej ,,Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”.

Więcej…

 

Porozumienie MSWiA i związków zawodowych funkcjonariuszy

Porozumienie MSWiA i związków zawodowych funkcjonariuszy

W czwartek (8 listopada br.) minister Joachim Brudziński i przedstawiciele strony społecznej podpisali porozumienie kończące akcję protestacyjną. W ramach wypracowanej umowy od 1 stycznia 2019 r. funkcjonariusze służb podległych MSWiA otrzymają podwyżkę w kwocie 655 zł brutto. Kolejna podwyżka w kwocie 500 zł brutto nastąpi od 1 stycznia 2020 r. MSWiA zobowiązało się do rezygnacji z wymogu ukończonych 55 lat przy przechodzeniu na emeryturę. Funkcjonariusze będą też mieli prawo do pełnopłatnych nadgodzin.

Więcej…

 

III. Jesienna akcja sprzątania rzeki Brdy

W dniu 22 października 2018 roku odbyła się III. Jesienna akcja sprzątania rzeki Brdy.

Więcej…

 

V Interdyscyplinarna Konferencja ,,Widzimy, reagujemy, przeciwdziałamy”

W dniach 19-21 września 2018 roku w Wielonku (gmina Lubiewo) odbyła się V Interdyscyplinarna Konferencja „Widzimy, reagujemy, przeciwdziałamy” kierowana do przedstawicieli jednostek mających styczność z ofiarami przemocy i sytuacjami kryzysowymi.

Więcej…

 

List Pana Ministra Joachima Brudzińskiego do funkcjonariuszy

 

 

Akcja ,,Bezpieczny Akwen" na Jeziorze Raciąskim

Dnia 22 sierpnia 2018 r. w godzinach 10:00-13:00 na Jeziorze Raciąskim została przeprowadzona akcja ,,Bezpieczny akwen” w ramach ogólnopolskiej kampanii Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”.